Stoppesteder og rutetider for bibliotekbussen Høsten 2022

Ta kontakt via e-post: fjernlaan@viken.no, eller telefon 32 30 32 00 hvis du lurer på noe.                    

Bestill materiale i god tid før bussen kommer på: fjernlaan@viken.no

Aurskog-Høland

Torsdag
25. august, 13. oktober, 10. november og 8. desember

Aursmoen                                                                                 Kl. 12.45-13.30

Løken barnehage                                                                     Kl. 14.00-14.30

Hemnes                                                                                    Kl. 14.45-15.30

Løken                                                                                       Kl. 16.30-17.30

Eidsvoll

Tirsdag
30. august, 18. oktober, 15. november og 13. desember

Feiring                                                                                      Kl. 12.00-12.30

Enebakk

Onsdag
31. august, 19. oktober, 16. november og 14. desember

Ytre Enebakk barnehage                                                         Kl. 14.30-15.00

Bjerke, Flateby                                                                         Kl. 16.30-18.30

Frogn

Torsdag
1. september, 20. oktober, 17. november og 15. desember

Dal barnehage                                                                         Kl. 13.00-13.45

Gjerdrum

Mandag
22. august, 10. oktober, 7. november og 5. desember

Grønlundfjellet                                                                         Kl. 18.15-18.45

Hurdal

Onsdag
24. august, 12. oktober, 9. november og 7. desember

Rustad barnehage                                                                    Kl. 13.45-14.15

Lillestrøm

Onsdag
24. august, 12. oktober, 9. november og 7. desember

Uglebakken barnehage                                                             Kl. 09.00-09.30

Fjellboveien barnehage                                                             Kl. 10.00-10.30

Torsdag
25. august, 13. oktober, 10. november og 8. desember

Jensrud gårdsbarnehage                                                         Kl. 12.00-12.30

Sollia                                                                                        Kl. 18.00-18.30

Tirsdag
30. august, 18. oktober, 15. november og 13. desember

Fjuk barnehage                                                                        Kl.13.00-13.30

Camembert’n barnehage                                                         Kl. 13.45-14.15

Nordli barnehage                                                                     Kl. 14.45-15.15

Lunderåsen                                                                              Kl. 17.00-18.00

Lunner

Tirsdag
23. august, 11. oktober, 8. november og 6. desember

Eventyrskogen barnehage, Harestua                                        Kl. 15.00-15.30

Harestua (ved Rema 1000)                                                       Kl. 16.30-18.30

Lørenskog

Onsdag
31. august, 19. oktober, 16. november og 14. desember

Kurland barnehage                                                                  Kl. 13.00-13.30

Nannestad

Mandag
22. august, 10. oktober, 7. november og 5. desember

Breenenga FUS barnehage                                                   Kl. 14.00-14.30

Maura                                                                                     Kl. 14.40-15.10

Eltonåsen                                                                               Kl. 16.00-18.00

Nes

Tirsdag
30. august, 18. oktober, 15. november og 13. desember

Hoppensprett barnehage Udnes                                                Kl. 12.00-12.30

Auli senter                                                                                  Kl. 15.30-16.00                                                  

Nesodden

Torsdag
1. september, 20. oktober, 17. november og 15. desember

Myklerud                                                                                   Kl. 14.00-16.00

Fjellstrand                                                                                 Kl. 16.30-17.30

Nittedal

Tirsdag
23. august, 11. oktober, 8. november og 6. desember

Læringsverkstedet Skytta                                                             Kl. 12.00-12.30

Holum skog/Solstua barnehage                                                   Kl. 12.45-13.15

Åneby                                                                                           Kl. 13.45-14.15

Nordre Follo

Mandag
29. august, 17. oktober, 14. november og 12. desember

Vestre Greverud bhg.                                                               Kl. 13.00-13.30

Trollskogen bhg.                                                                       Kl. 13.50–14.20

Skoglia bhg.                                                                             Kl. 14.40 – 15.10

Bjørkekroken                                                                            Kl. 15.20– 15.50

Siggerud                                                                                   Kl. 17.00-18.30

Torsdag
1. september, 20. oktober, 17. november og 15. desember

Svartskog barnehage                                                              Kl. 11.00-12.00

Ullensaker

Mandag
22. august, 10. oktober, 7. november og 5. desember

Døli barnehage                                                                            Kl 12.20-12.50

Læringsverkstedet bhg. Olaløkka                                                Kl.13.00-13.30

Mamma Mia barnehage                                                               Kl. 11.50-12.20

Språkvelger